logo pokus

Vítejte na stránkách SK Koloděje nad Lužnicí !!!



svátek má

pruh.png(214 b) pruh.png(214 b)

Březnice

Rozpis Podzim 19.8. - 4.11. 2017

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
19.8. Koloděje Chrášťany SO 16:000:3
27.8. Lipí Koloděje NE 15:00 4:1 Tomáš Kubíček
2.9. Koloděje Pištín SO 16.00 1:3 Radek Brázda
10.9. Borek Koloděje NE 17:00 4:1 Aleš Baťha
16.9. Koloděje Boršov n/Vlt."B" NE 15:00 3:1 V.Nesvačil,A.Baťha,J.Deák
23.9. K.Újezd "B" Koloděje SO 16.30 3:2 Jiří Pilc,Radek Brázda
28.9. Ševětín "B" Koloděje ČT 13:30 2:3 J.Deák,I.Tajč,Jakub Kubíček
30.9. Černý Dub "B" Koloděje SO 13:00 2:5 T.Kubíček,A.Baťha 3x,J.Deák
7.10. Koloděje Lokomotiva "B" SO 16:00 1:4 Radek Brázda
15.10. Týn "B" Koloděje NE 15:30 0:0
21.10. Koloděje Dívčice SO 15:30 3:2 T.Kubíček,A.Baťha,Jan Kubíček
28.10. Žabovřesky Koloděje SO 14:30 -:-
4.11. Koloděje Sedlec "B" SO 14:00 -:-

Rozpis Jaro 8.4. - 17.6. 2017

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
8.4. Koloděje Žabovřesky SO 16:001:1 Václav Polida (p)
16.4. Lipí Koloděje NE 15:00 6:2 Jan Kubíček,Radek Brázda
22.4. Koloděje Úsilné SO 16.00 0:2
8.5. Pištín Koloděje SO 17:00 0:1 Václav Polida
6.5. Koloděje Mokré SO 16:00 2:2 Jakub Kubíček,Jan Kubíček
13.5. Chrášťany Koloděje SO 17.00 2:0
20.5. Koloděje Borek SO 16:00 1:3 Jan Kubíček
28.5.Boršov n/Vlt."B" Koloděje NE 14:30 5:1 Jan Deák ml.
3.6. Volno
10.6. Koloděje Lokomotiva "B" SO 16:00 1:1 Aleš Baťha
17.6.Dívčice Koloděje SO 15:00 3:1 Jan Kubíček

Rozpis Podzim 20.8. - 29.10. 2016

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
20.8. Koloděje Lipí SO 16:001:4 Martin Adámek
27.8. Úsilné Koloděje SO 17:00 5:5 J.Čecháček 3x, A.Baťha, M.Adámek
3.9. Koloděje Pištín SO 16.00 1:3 Václav Polida
10.9. Mokré Koloděje SO 17:00 10:1 Tomáš Minsk
17.9. Koloděje Chrášťany SO 16:00 3:1 Jan Kubíček 3x
25.9. Borek Koloděje NE 16.30 5:0
1.10. Koloděje Boršov n/Vlt."B" SO 16:00 5:1 Jan Kubíček, Jakub Kubíček, Jaroslav Čecháček, Tomáš Kubíček, Radek Brázda
9.10.Volno
16.10. Lokomotiva "B" Koloděje SO 15:00 3:2 Jaroslav Čecháček, Tomáš Kubíček
22.10. Koloděje Dívčice SO 16:00 1:4 Tomáš Kubíček
29.10.Žabovřesky Koloděje SO 14:30 1:1 Jaroslav Čecháček

Rozpis Jaro 9.4. - 18.6. 2016

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
9.4. Koloděje Usilné SO 16:001:2 Baťha Aleš
16.4. Dívčice Koloděje SO 16:30 3:2 Kubíček Jan,Adámek Martin
23.4. Koloděje Lipí SO 16.00 1:1 Brázda Radek
30.4. Koloděje Dolní Bukovsko"B" SO 16:00 3:1 Kubíček Jakub,Švehla František 2
7.5. Koloděje Mokré SO 16:00 2:5 Švehla František, Novák Luděk
15.5. Týn n. Vlt."B" Koloděje NE 17.00 9:1 Baťha Aleš
21.5. Koloděje Černý Dub SO 16:00 0:1
28.5.Pištín Koloděje SO 17:00 2:4 Kubíček Jakub 2, Kubíček Jan,Švehla František
4.6. Volno
11.6. Koloděje Chrášťany SO 16:00 1:1 Brázda Radek
18.6.Žabovřesky Koloděje SO 15:00 1:2 Šejba Adam, Kubíček Jan

Rozpis Podzim 23.8. - 31.10. 2015

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
23.8. Úsilné Koloděje NE 15:00 1:1 Kubíček Jakub,
29.8. Koloděje Dívčice SO 16:00 1:0 Švehla F.
6.9. Lipí Koloděje NE 15:00 4:1 Kubíček Jakub
12.9. Koloděje Dolní Bukovsko SO 16:00 3:0 Trnka O.,Puchýř T.,Šejba A.
19.9. Mokré Koloděje SO 16:00 1:0
26.9. Koloděje Týn n. Vlt.B SO 16:00 0:3
3.10. Černý Dub Koloděje SO 16:00 4:1 Trnka Ondřej
10.10.Koloděje Pištín SO 16:00 4:2 Miřátský S.,Brázda R.-P
17.10. Volno
25.10. Chrášťany Koloděje NE 14:00 3:1 Komrska Ondřej
31.10. Koloděje Žabovřesky SO 14:00 1:2 Puchýř Tomáš

Rozpis Jaro 4.4. - 13.6. 2015

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
4.4. Koloděje Lipí SO 16:001:3 Kubíček,
11.4. Dívčice Koloděje SO 16:30 1:3 Kubíček 2, Puchýř T.
18.4. Koloděje Boršov n. Vlt. SO 16.00 1:1 Čecháček,
25.4. Strýčice Koloděje SO 15.00 2:3 Nesvačil, Čecháček 2,
2.5. Koloděje Mokré SO 16:00 3:2 Polida(pen.),Plaňanský, Puchýř T.
10.5. Týn n. Vlt.B Koloděje NE 17.00 3:1 Kubíček
16.5. Koloděje Vrábče SO 16:00 1:2 Polida,
23.5.Pištín Koloděje SO 17:00 2:2 Puchýř F. Baťha,
30.5. Koloděje Neplachov SO 16:00 0:3
6.6. Koloděje Bavorovice B SO 16.00 9:0 T.Puchýř 3, F.Puchýř 2,Adámek,Miřátský,Baťha,Čecháček,
13.6. Žabovřesky Koloděje SO 17:00 4:4 T.Puchýř,Plaňanský, Brázda,Čecháček,
stáhnout rozpis

Rozpis Podzim 24.8. - 1.11. 2014

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
24.8. LipíKoloděje NE15:00 3:2 Kubíček Jan, Pečinka,
30.8. Koloděje Dívčice SO 16:00 4:2 Kubíček Jan 2, Puchýř T., Polida,
6.9. Boršov n/Vlt. Koloděje SO 17.00 6:0
13.9. Koloděje Strýčice SO 16.00 1:3 Adámek,
20.9. Mokré Koloděje SO 16:30 3:0
27.9. Koloděje Týn n/Vlt."B" SO 16.00 2:7 Puchýř T., Baťha,
4.10. Vrábče Koloděje SO 16:00 1:3 Tajč, Čecháček, Nesvačil,
11.10.Koloděje Pištín SO 16.00 2:1 Nesvačil, Dumbrovský,
19.10. Neplachov Koloděje NE 15.30 3:0
25.10. Bavorovice "B" Koloděje SO 13.00 1:1 Šejba,
1.11. Koloděje Žabovřesky SO 14:00 1:1 Kubíček,

Rozpis Jaro 5.4. - 14.6. 2014

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
5.4. Koloděje Vrábče SO 16:003:2 Puchýř T.,Petr, Komrska,
12.4. Dívčice Koloděje SO 16:30 1:0
19.4. Koloděje Chrášťany SO 16.00 0:5
27.4. Strýčice Koloděje NE 15.00 3:1 Petr,
3.5. Koloděje Mokré SO 16:00 3:3 Puchýř F.,Puchýř T., Kubíček,
11.5. Neplachov Koloděje NE 17.00 5:0
18.5. Koloděje Vltava ČB NE 15:00 3:3 Petr 2, Adámek.
24.5.Pištín Koloděje SO 17:00 6:0
31.5. Koloděje Úsilné SO 16:00 3:0 Benda 2, Nesvačil,
7.6. Koloděje Borek SO 16.00 0:2
14.6. Žabovřesky Koloděje SO 14:00 2:1 Kubíček

Rozpis Podzim 24.8. - 2.11. 2013

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
24.8. Vrábče Koloděje SO 17:00 4:1 Adámek,
31.8. Koloděje Dívčice SO 16:00 3:2 Petr, Klička 2,
7.9. Chrášťany Koloděje SO 17.00 3:2 Klička 2,(1xP),
14.9. Koloděje Strýčice SO 16.00 2:4 Klička, Petr,
21.9. Mokré Koloděje SO 16:30 2:0
28.9. Koloděje Neplachov SO 16.00 3:1 Petr 2, Klička,
6.10. Vltava ČB Koloděje NE 17:00 2:3 Petr, Klička, Podlešák,
12.10.Koloděje Pištín SO 16.00 3:0 Adámek, Kubíček, Klička,
19.10. Úsilné Koloděje SO 15.30 2:2 Petr, Klička,
26.10. Borek Koloděje SO 14.30 3:0
2.11. Koloděje Žabovřesky SO 14:00 5:0 Klička 3,Kubíček, Pokorný,

Rozpis Jaro 6.4. - 15.6. 2013

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
6.4. Pištín Koloděje SO 17:00 3:1 Klička,
13.4. Koloděje Vltava ČB SO 16:00 1:2 M.Petr,
20.4. Mokré Koloděje SO 17.00 9:3 Deák st, Adámek(P), Puchýř T.
27.4. Koloděje Úsilné SO 16.00 4:2 Klička 2, M. Petr, Kubíček.
4.5. Bavorovice "B" Koloděje SO 13:00 8:1 Puchýř T.
11.5. Koloděje Žabovřesky SO 16.00 1:1 Kubíček
18.5. Vrábče Koloděje SO 17:00 5:1 Klička
25.5.Koloděje Lipí SO 16.00 4:0 Deák st.,Polida V.,Klička, Adámek,
1.6. Chrášťany Koloděje SO 17.00 4:3 Polida V., Deák st., Kubíček,
8.6. Koloděje Dubné SO 16.00 4:1 Klička 2, Tajč, Al-Aita,
15.6. Borek Koloděje SO 16:00 6:2 Polida V. 2,

Rozpis Podzim 25.8. - 3.11. 2012

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
25.8. Koloděje Pištín SO 16:000:0
2.9. Vltava ČB Koloděje NE 17:00 2:3 Bárt,Petr, Kubíček,
8.9. Koloděje Mokré SO 16.00 1:2 Puchýř T.
15.9. Úsilné Koloděje SO 17.00 4:1 Petr,
22.9. Koloděje Bavorovice "B" SO 16:00 1:3 Aita,
29.9. Žabovřesky Koloděje SO 16.30 2:4 Aita 2,T.Puchýř,Tajč,
6.10. Koloděje Vrábče SO 16:00 2:2 Kubíček 2,
14.10.Lipí Koloděje NE 15:00 3:4 Puchýř T., Benda 3,
20.10. Koloděje Chrášťany SO 15:30 2:0 Kubíček, Hartman L.
11.11. Dubné Koloděje NE 14.00 3:2 Petr, Deák st.
3.11. Koloděje Borek SO 14:00 0:3

Rozpis JARO 2012

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
7.4. Koloděje Dívčice SO 16:00 2:2 Kubíček,Chalupa
14.4. Pištín Koloděje SO 15:30 1:4 Kubíček-2,Deák ml,Petr
21.4. Koloděje Žabovřesky SO 16.00 1:0 Adámek
28.4. Vrábče Koloděje SO 16.00 0:3 Petr Martin,Deák ml,Puchýř
5.5. Koloděje Dubné SO 16:00 1:0 Bartoušek T.
12.5. Nemanice Koloděje SO 16.30 10:0
19.5. Koloděje Bavorovice "B" SO 16:00 4:2 Kubíček, Puchýř T-3
27.5.Borek Koloděje NE 17:00 2:1 Puchýř T
2.6. Koloděje Chrášťany SO 16:00 3:0 Puchýř,Petr,Benda
9.6.. Úsilné Koloděje SO 17.00 4:1 Deák st.
16.6. Koloděje Mokré SO 16:00 3:2 Petr,Kubíček,Puchýř


Rozpis PODZIM 2011

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
27.8. Dívčice Koloděje SO 17:00 1:1 Chalupa
3.9. Koloděje Pištín SO 16:00 2:1 Chalupa,Barták
10.9. Žabovřesky Koloděje SO 17.00 2:1 Adámek
17.9. Koloděje Vrábče SO 16.00 2:2 Kubíček, Puchýř
25.9. Dubné Koloděje NE 16:30 0:1 Kubíček
1.10. Koloděje Nemanice SO 16.00 1:3 Kubíček
8.10. Bavorovice "B" Koloděje SO 13:30 0:6
15.10.Koloděje Borek SO 15.30 2:0 Pospíchal-2
23.10. Chrášťany Koloděje NE 14.30 0:2 Tomáš Puchýř 2
29.10. Koloděje Úusilné SO 14.00 2:0 Deák st, Deák ml
5.11. Mokré Koloděje SO 14:00 6:1 Puchýř


Rozpis JARO 2011

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
9.4. Koloděje Pištín SO 16:00 2:0 Deák ml.,Červenka
16.4. Temelín "A" Koloděje SO 17.00 4:3 Barták, kubíček 2
23.4. Koloděje Neplachov SO 16.00 3:1 Deák st.,Šonka,Kubíček
30.4. Mokré Koloděje SO 17:00 5:3 Deák ml, Barták, Puchýř
7.5. Koloděje Dříteń "B" SO 16.00 2:1 Barták, Deák ml
14.5. Koloděje Chrášťany SO 16.00 1:3 Červenka
21.5. Dívčice Koloděje SO 17:00 0:0
28.5.Koloděje Úsilné SO 16.00 2:3 Deák st., Deá kml.
5.6. Lipí Koloděje NE 17.00 3:1 Chalupa
11.6. Koloděje Bavorovice "B" SO 16.00 1:3 Šejba
18.6. Dubné Koloděje SO 17:00 1:3 Červenka 2 , Deák st.

Rozpis PODZIM 2010

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
21.8. Pištín Koloděje SO 17:00 0:0
28.8. Koloděje Temelín "A" SO 16.00 1:3 Červenka
5.9. Neplachov Koloděje NE 17.00 2:1 Barták
11.9. Koloděje Mokré SO 16:00 8:2 Benda-3,Barták-2,
Deák,Kubíček,Pospíchal
19.9. Dříteń "B" Koloděje NE 16.30 1:3 Benda - 3
25.9. Chrášťany Koloděje SO 16.30 2:1 Hartman L.
2.10. Koloděje Dívčice SO 16:00 3:3 Červenka2,Barták
9.10.Úsilné Koloděje SO 16.00 1:1 Červenka
16.10. Koloděje Lipí SO 15.30 3:2 Barták,Hartman L.,Benda
23.10. Bavorovice "B" Koloděje SO 14.00 2:0
30.10. Koloděje Dubné SO 14:00 2:1 Deák ml, Kubíček

Rozpis JARO 2010

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
28.3. Dříteň "B" Koloděje NE 15:00 0:2 VANĚREK, POSPÍCHAL
3.4. Koloděje Pištín SO 16.00 4:0 BARTÁK,POSPÍCHAL,DEÁK,BENDA
10.4. Dubné Koloděje SO 16.30 4:0
17.4. Koloděje Úsilné SO 16:00 5:1 Barták-2,Bartoušek,Deák,Vaněrek
24.4. Chrášťany Koloděje SO 17.00 2:3 Rada,Pospíchal,Kubíček
1.5. Koloděje Borek SO 16.00 2:1 Barták,Rada
8.5. Dívčice Koloděje SO 17:00 2:4 Benda,Pospichal,Vaněrek,Bartoušek
15.5.Koloděje Bavorovice SO 16.00 3:1 Barták 2, Benda
22.5. Ševětín "B" Koloděje SO 17:00 1:3 Benda, Barták, Kubíček
29.5 Koloděje Lipí SO 16.00 4:2 Barták -3,Chalupa
6.6. Vltava Koloděje NE 17:00 3:3 Kubíček, Barták,Adámek
12.6 Koloděje Neplachov SO 16:00 2:1 Pospíchal,Šonka
19.6. Temelín Koloděje SO 17:00 8:3 Benda,Pospíchal,Bartoušek

Rozpis podzim 2009

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
15.8. Koloděje Temelín SO 16.00 3:1 Kubíček - 3
22.8. Koloděje Dříteň "B"> SO 16.00 2:0 Benda, Barták
29.8. Pištín Koloděje SO 17.00 5:1 Barták
5.9. Koloděje Dubné SO 17:00 2:3 Benda,Barták
13.9. Úsilné Koloděje NE 17.00 2:0
19.9. Koloděje Chrášťany SO 16.00 1:1 Barták
??? Borek Koloděje SO 10:00 5:2 Deák ml. 2
3.10.Koloděje Dívčice SO 16.00 2:3 Barták, Chalupa
11.10. Bavorovice Koloděje NE 16:00 3:3 Chalupa,Barták,Hartman L.
17.10 Koloděje Ševětín "B" SO 15.30 6:0 Kubíček,Benda 2, Deák ml.
Chalupa,Hartman
25.10. Lipí Koloděje NE 14:30 2:0
28.10 Neplachov Koloděje ST 14:30 1:0
31.10. Koloděje Vltava ČB SO 14:00 0:4
8.11. Dříteň "B" Koloděje NE 14:00 přeloženo

Rozpis jaro 2009

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
11.4.. Zborov Koloděje SO 16.30 2:2 Barták, Kubíček
18.4. Koloděje Kamenná SO 16.00 2:1 Kubíček Chalupa
25.4. Temelín Koloděje SO 17:00 1:1 Kubíček
2.5. Koloděje Hodějovice SO 16.00 2:1 P. Vaněrek,M. Barták
9.5. Slavče Koloděje SO 17.00 3:2 J. Deák ml., M. Barták
17.5. Srubec Koloděje NO 17.00 0:1 Adámek
23.5..Koloděje N. Ves SO 16.00 3:0 Barták, M. Adámek, Kubíček
30.5. Č. Dub B Koloděje SO 14.00 3:4 Vaněrek 2,Barták,
Šonka
6.6. Koloděje Trhové Sviny B SO 16.00 5:2 Barták 3, J.Deák ml., CHalupa
13.6. Borovany Koloděje NE 17:00 1:3 Kubíček, CHalupa 2
20.6. Koloděje Bukovsko SO 16:00 6:2 BARTÁK 3, DEÁK st. 2,
Kubíček


Rozpis podzim 2008

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV STŘELCI
23.8. Koloděje Zborov SO 16.00 2:2 Kubíček 2x
30.8. Kamenná Koloděje SO 17.00 5:2 Kubíček, Chalupa
6.9. Koloděje Temelín SO 16.00 0:2
14.9. N. Hodějovice Koloděje NE 17:00 7:3 Chalupa 2x, Deák
20.9. Koloděje Slavče SO 16.00 2:2 Šonka, Benda
27.9. Koloděje Srubec B SO 16.00 0:1 -
4.10 N. Ves Koloděje SO 16.00 3:0 -
11.10.Koloděje Č.Dub SO 16.00 2:3 Chalupa, Adámek
19.10. Trhové Sviny Koloděje NE 15.30 5:0 -
25.10 Koloděje Borovany SO 16.00 2:2 Kubíček, CHalupa
1.11. Bukovsko B Koloděje SO 14:00 5:2 Šonka, Kubíček

© SK Koloděje 2009
webmaster: M.Kuba