logo pokus

Vítejte na stránkách SK Koloděje nad Lužnicí !!!svátek má

pruh.png(214 b) pruh.png(214 b)

Březnice

Založení klubu

První myšlenka na založení klubu vznikla dne 1.4.2006, a to v hlavách Jana Kubíčka a Jířího Hartmana v místní hospůdce.
   Klub vznikl po větších i menších potížích dne 6.2.2008 a zapsal se tak do historie obce Koloděje.

Jak se nám zprvu vedlo

1. tréninkové přátelské utkání SK KOLODĚJE vs. OLYMPIA TÝN B 3:2 (Tajč 2x,Chalupa)
1.přátelské utkání SK KOLODĚJE vs. TJ BŘEZNICE 1:10 (Adámek)
1. oficiální přátelské utkání SK KOLODĚJE vs. JAROSLAVICE 1:8 (Chalupa)

1. turnaj v malé kopané(Hroznějovice) ---> 2.místo
      Hroznějovice vs. SK KOLODĚJE 3:8
      DRAHOTĚŠICE vs. SK KOLODĚJE 4:2

2. přátelské utkání SK KOLODĚJE vs. NETĚCHOVICE 19:2
3. přátelské utkání SK KOLODĚJE vs TJ BŘEZNICE 3:8
4. přátelské utkání SK KOLODĚJE vs. ŠTRABAK 6:4
5. přátelské utkání SK KOLODĚJE vs. REST. PAVLÁČKA 0:2

2. turnaj v malé kopané (Hroznějovice) ---> 5. místo
      PÍSEK vs. SK KOLODĚJE 2:1
      DRAHOTĚŠICE vs. SK KOLODĚJE 0:4

3. turnaj v malé kopané (Pořežany)
      POŘEŽANY A vs. SK KOLODĚJE :
      KRAKOVČICE vs. SK KOLODĚJE :
      BAVOROVICE vs. SK KOLODĚJE 3:1

1. fotbalový turnaj (Slabčice) --->3. místo
      SLABČICE A vs. SK KOLODĚJE 2:1 (Šonka)
      PÍSEK vs. SK KOLODĚJE 4:2 (Chalupa, Hartman)

2. fotbalový turnaj (Koloděje) --->2. místo
       SK KOLODĚJE vs. CHRÁŠŤANY 4:2 (Kubíček 2x, Pospíchal, Chalupa)
      SK KOLODĚJE vs. TJ BŘEZNICE 0:2

6. přátelské utkání MAŽICE vs. SK KOLODĚJE 3:2 (Penkert, Kubíček)Stará garda Koloděj před rokem 1975
před rokem 1975


Kolodějská garda, píše se rok 1975
roku 1975

Naše blízká i vzdálenější historie

Mužstvo žen

ženy

Rozpis JARO 2011

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ DEN HODINA STAV
2.4. Koloděje Borovany SO 13:00 2:2
10.4. Lažiště Koloděje NE 10.00 4:0
16.4. Koloděje Protivín SO 13.00 0:0
30.4. Koloděje Bohemia Tábor SO 13.00 2:3
7.5. Sokol JH Koloděje SO 17:00 5:0
14.5.Koloděje Mokré SO 13.00 0:5
22.5. Borovany Koloděje NE 13.00 9:0
28.5. Koloděje Lažiště SO 13.00 0:7
5.6. Protivín Koloděje NE 14:30 3:0

    NAŠE DĚVČATA UŽ ODEHRÁLY TŘI MISTROVSKÁ UTKÁNÍ. NA PRVNÍCH DVOU JSEM BOHUŽEL NEBYL PŘÍTOMEN, TAK JEN STRUČNĚ. PRVNÍ ZÁPAS SEHRÁLY PROTI BOHEMII TÁBOR, KDY PROHRÁLY 5 : 0, ALE PRO PORUŠENÍ FOTBALOVÝCH PRAVIDEL BYLO TOTO UTKÁNÍ KONTUMOVÁNO V NÁŠ PROSPĚCH 3 : 0. DALŠÍ UTKÁNÍ ODEHRÁLY V PROTIVÍNĚ, KDE PLATANU PROTIVÍN PO VYROVNANÉM VÝKONU BOHUŽEL PROHRÁLY 1 : 0. KE TŘETÍMU UTKÁNÍ PŘIJELY NA NAŠE HŘIŠTĚ FAVORIZOVANÉ HRÁČKY KAPLICE. BĚHEM UTKÁNÍ SE PROJEVILA NEZKUŠENOST NAŠEHO MLADÉHO TÝMU A DĚVČATA PROHRÁLY 1 : 6.


SK Koloděje - Mirotice   5:0

SESTAVA : BRŮŽKOVÁ TEREZA, DIVIAKOVÁ RADKA, LUKÁŠKOVÁ ADÉLA, VALEŠOVÁ VERONIKA, VALEŠOVÁ LUCIE, PLOJHAROVÁ ALENA, JOŠTOVÁ EVA, BURIANOVÁ JANA, JANDOVÁ ANNA, PECHOVÁ KLÁRA, KUČEROVÁ JANA, ČECHÁČKOVÁ MICHAELA, MĚŠŤANOVÁ LUCIE,TOMANOVÁ VENDULA, DRDOVÁ JANA.

BRANKY : JOŠTOVÁ EVA,BURIANOVÁ JANA, KUČEROVÁ JANA, PLOJHAROVÁ ALENA,DRDOVÁ JANA.

    NA PRVNÍ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ NAŠICH ŽEN A DÍVEK SE PŘIŠLO PODÍVAT POČETNÉ PUBLIKUM A MYSLÍM SI, ŽE NIKDO Z NICH NELITOVAL. OD ZAČÁTKU UTKÁNÍ SE BYLO OPRAVDU NA CO DÍVAT. NAŠE FOTBALISTKY PŘEDVÁDĚLY SKVĚLÝ VÝKON A SVÉ SOUPEŘKY VE VŠECH SMĚRECH PŘEHRÁVALY. FANOUŠCI SE JIM ZA TO ODVDĚČILI HLASITÝM SKANDOVÁNÍM A UZNALÝM POTLESKEM. URČITĚ NEBUDU SÁM, KDO NAŠIM DĚVČATŮM PODĚKUJE A POPŘEJE MNOHO FOTBALOVÝCH ÚSPĚCHŮ PŘI PRVNÍM MISTROVSKÉM UTKÁNÍ, KTERÉ ODEHRAJÍ V SOBOTU 12.9. 2009 OD 13.00 HODIN NA HŘIŠTI V KOLODĚJÍCH PROTI BOHEMII TÁBOR.

------------------------------------------------------------------------------

Stará garda

SK Koloděje - TJ Březnice   2:4 (0:0)

SESTAVA: VÁCLAV KRBEC, PETR MICHALOV, MILAN KUMHERA, MIROSLAV ANDĚL, JAROSLAV KUNT, JIŘÍ ŠVERMA, STANISLAV PRÁŠEK, JAROSLAV KUNT ml., JAROSLAV ČECHÁČEK, JIŘÍ KOJETÍN, MIROSLAV ŠVEC, ONDŘEJ BARTOUŠEK, MICHAL CUC, IVO TAJČ, JIŘÍ BABKA.

    TENTOKRÁT SI STARÁ GARDA NA SOBOTU 29.5. 2010 POZVALA SILNÉHO SOUPEŘE A TO STAROU GARDU TJ BŘEZNICE V JEJICHŽ ŘADÁCH NASTOUPILI OPRAVDU DOBŘÍ A ZKUŠENÍ FOTBALISTÉ.
    URČITĚ MNOZÍ OČEKÁVALI, ŽE DOSTANEME NÁŘEZ, ALE MYSLÍM SI, ŽE JSME BŘEZNICKÝM FOTBALISTŮM BYLI VYROVNANÝM SOUPEŘEM. NAOPAK V PRVNÍM POLOČASE JSME MĚLI NĚKOLIK ŠANCÍ ( viď Jirko ), ALE BOHUŽEL JSME JE NEDOKÁZALI PROMĚNIT. A TAK, KDYŽ I NÁŠ SOUPEŘ NEDOKÁZAL DÁT BRANKU BEZCHYBNÉMU VÁCLAVOVI KRBCOVI ( bravo Václave ) ODCHÁZELO SE PO POLOČASE ZA STAVU 0 : 0.
    VE DRUHÉ PŮLI SE NÁM PODAŘILO VSTŘELIT PRVNÍ BRANKU PO PERFEKTNÍ PŘIHRÁVCE STANDY PRÁŠKA NA IVOŠE TAJČE, KTERÝ BODLEM PROSTŘELIL HOSTUJÍCÍHO GÓLMANA. NETRVALO DLOUHO A NÁŠ SOUPEŘ VYROVNAL. TO ŽE JSME JEŠTĚ NEZAPOMĚLI HRÁT FOTBAL SE PROJEVILO PŘI NAŠEM DRUHÉM GÓLU, KDYŽ JIRKA KOJETÍN DAL KRÁSNOU BRANKU PŘÍMO Z ROHU ( to byla paráda Jiří ). VEDLI JSME TEDY 2 : 1, ZBÝVALO DVANÁCT MINUT DO KONCE A BOHUŽEL SE PROJEVILI HRÁČSKÉ ZKUŠENOSTI NAŠEHO SOUPEŘE, KTERÝ NÁM VSTŘELIL SLEPENÉ TŘI BRANKY. I KDYŽ JSME NĚJAKÉ ŠANCE NA VYROVNÁNÍ MĚLI PROHRÁLI JSME 4 : 2, ALE ZA PŘEDVEDENOU HRU SE NIKDO Z NÁS NEMUSEL STYDĚT A TAK VĚŘÍM, ŽE SE ZNOVU BRZY SEJDEME

SK VŠETEČ - SK KOLODĚJE 6 : 11

SESTAVA: MAREK PÁLENÍČEK, PETR MICHALOV, MILAN KUMHERA, PETR NEDOMA, MIROSLAV ANDĚL, STANISLAV PRÁŠEK, JAROSLAV ČECHÁČEK, JIŘÍ KOJETÍN, JIŘÍ BABKA, IVO TAJČ, ONDŘEJ BARTOUŠEK, TOMÁŠ BARTOUŠEK.
STŘELCI BRANEK SK KOLODĚJE – BARTOUŠEK ONDŘEJ – 3, BABKA JIŘÍ – 2, TAJČ IVO – 2, KOJETÍN JIŘÍ, BARTOUŠEK TOMÁŠ, PRÁŠEK STANISLAV, NEDOMA PETR.

    V PÁTEK 14.5. 2010 JSME ZAJÍŽDĚLI K ODVETNÉMU ZÁPASU NA MALÉ HŘIŠTĚ DO VŠETEČE S CÍLEM SI ZAHRÁT DOBRÝ FOTBÁLEK A VRÁTIT PORÁŽKU NAŠEMU SOUPEŘI Z MINULÉHO UTKÁNÍ. PŘED ZÁPASEM JSME SE SCHÁZELI JAKO „ŠVÁBI NA PIVO“ A TO DOSLOVA. NĚKTEŘÍ Z NÁS SE HNED V ÚVODU POSILNILI SLIVOVIČKOU A DOBRÝM PIVKEM VE VŠETEČSKÉ HOSPŮDCE.
    NA VELICE DOBŘE PŘIPRAVENÉM HŘIŠTI ZAČALO UTKÁNÍ NAŠÍM VELKÝM NÁPOREM, COŽ SE PROJEVILO SKÓREM PO PRVNÍ TŘETINĚ, KTERÉ BYLO 7 : 3 V NÁŠ PROSPĚCH. I V NÁSLEDUJÍCÍCH DVOU TŘETINÁCH MĚLO NAŠE MUŽSTVO NAVRCH, TAKÉ DÍKY KVALITNÍ OBRANNÉ ŘADĚ, KTEROU SKVĚLE ŠÉFOVAL NESTÁRNOUCÍ MILAN KUMHERA ( super výkon Pinďo ). NAŠE VÍTĚZSTVÍ MOHLO BÝT I VÝRAZNĚJŠÍ KDYBYCHOM VYUŽILI NĚKOLIK DALŠÍCH VYLOŽENÝCH ŠANCÍ.
    PO VÝBORNÉM FOTBÁLKU NÁS NÁŠ SOUPEŘ POZVAL DO MÍSTNÍ HOSPŮDKY, KDE KROMĚ SKVĚLÉHO PIVKA PRO NÁS PŘIPRAVILI OBČERSTVENÍ V PODOBĚ TATARÁČKU S TOPINKAMA. CHLAPI ZE VŠETEČE DĚKUJEM A PŘÍŠTĚ VÁM TO U NÁS OPLATÍME.

SK KOLODĚJE - SK VŠETEČ 1:2(0:2 )

branka – Ivo Tajč

    V TAK KRÁSNÉM PRVOMÁJOVÉM ODPOLEDNI NEMOHLI ZŮSTAT POZADU ANI STAŘÍ PÁNI A TAK JSME SI K TRADIČNÍMU SOUBOJI POZVALI SPŘÁTELENÝ KLUB ZE VŠETEČE. V TRADIČNÍM SOUBOJI,BYLO K VIDĚNÍ MNOHO POHLEDNÝCH AKCÍ, ALE TAKÉ NEPROMĚNĚNÝCH ŠANCÍ NA STRANĚ DOMÁCÍCH.
    PŘED ÚVODNÍM HVIZDEM NÁS SOUPEŘ PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPIL , KDYŽ NÁM DAROVAL VÝBORNOU „ VŠETEČKOVICI“, KTEROU JSME PO ZÁPASE SPOLEČNĚ ZTRESTALI. PŘI SAMOTNÉM UTKÁNÍ MĚL NÁŠ SOUPEŘ PŘEVAHU A TAK JSME PO CHVÍLI PROHRÁVALI 1 : 0. DRUHÝ GÓL JSME SI VSTŘELILI SAMI A KDYŽ ROZHODČÍ NEODPÍSKAL JASNOU PENALTU, TAK JSME DO KABIN ODCHÁZELI ZA STAVU 0 : 2.
    PO POLOČASOVÉ PŘESTÁVCE A VYDATNÉM OBČERSTVENÍ ( dobré pivko a cigárko ) NA HŘIŠTĚ NASTOUPILO NAŠE MUŽSTVO S ODHODLÁNÍM VYROVNAT NEJEN HRU, ALE I SKÓRE. ZDÁLO SE ŽE SE NÁM TO I PODAŘÍ, DOKÁZALI JSME PO JEDNOM Z BREJKŮ VSTŘELIT KONTAKTNÍ GÓL, ALE POTÉ JSME NEVYUŽILI SPOUSTU VYLOŽENÝCH ŠANCÍ. ANI SOUPEŘ NÁM BRANKU UŽ NEDAL A TAK UTKÁNÍ SKONČILO NAŠÍ PORÁŽKOU 1 : 2.
    MYSLÍM SI, ŽE VÝSLEDEK V TOMTO UTKÁNÍ NEBYL ZASE AŽ TAK DŮLEŽITÝ. HLAVNĚ, ŽE JSME SE DOBŘE ROZHÝBALI A POBAVILI, ČEHOŽ DŮKAZEM BYLO I PŘÁTELSKÉ POZÁPASOVÉ POSEZENÍ OBOU TÁBORŮ U PIVKA A SLIVOVIČKY .

Stará garda - SK Koloděje- ženy   7:5 (3:0)

    STARÁ GARDA KOLODĚJ SE SEŠLA POPRVÉ V TOMTO ROCE. K PŘÁTELSKÉMU UTKÁNÍ JSME SI POZVALI MÍSTNÍ DRUŽSTVO ŽEN A BYLO SE NA CO KOUKAT. ZA KRÁSNÉHO POČASÍ A POČETNÉ NÁVŠTĚVY FANOUŠKŮ BYL K VIDĚNÍ SUPER ZÁPAS A MNOHO GÓLŮ.
    V PRVNÍM POLOČASE BYLA ZNÁT ZNAČNÁ PŘEVAHA HRÁČŮ STARÉ GARDY, KDY HLAVNĚ VYNIKAL NESTÁRNOUCÍ JIRKA KOJETÍN, KTERÝ HRÁL OPRAVDU S PŘEHLEDEM A NASÁZEL DĚVČATŮM TŘI GÓLY. ŠKODA JEN, ŽE SE NEMOHLI ZÚČASTNIT VŠICHNI HRÁČI STARÉ GARDY, COŽ JSME MUSELI VYŘEŠIT NÁHRADNÍKY Z ŘAD KOLODĚJSKÉ MLÁDEŽE FANDOU A TOMÁŠEM PUCHÝŘEM. OBA MLADÍCI SE VŠAK SVÉ ROLE ZHOSTILI VÍCE NEŽ DOBŘE A MYSLÍM SI, ŽE POSBÍRALI MNOHO UŽITEČNÝCH ZKUŠENOSTÍ. NAOPAK NAŠE DĚVČATA SE SEŠLA V HOJNÉM POČTU, AŽ NA TO, ŽE JIM CHYBĚL TRENÉR, KTERÉHO VŠAK PLNĚ NAHRADILI ZKUŠENÉ HRÁČKY.
    DRUHÝ POLOČAS UŽ SE HRÁL TROCHU JINÝ FOTBAL, KDYŽ PO DRUHÉ ŽLUTÉ KARTĚ OPUSTIL HRACÍ PLOCHU JIRKA KOJETÍN ZA NAPADENÍ ROZHODČÍHO. HRA SE VYROVNALA A NAŠE DEZORIENTOVANÁ OBRANA SI PO CHVÍLI VSTŘELILA VLASTNÍ GÓL ( parádní střela Pinďo ). JAKO DOBRÝ TAH V ŽENSKÉM MUŽSTVU SE TAKÉ UKÁZALO NASAZENÍ BRANKÁŘKY TEREZKY DO ÚTOČNÝCH ŘAD, KTERÉ SE PODAŘILO DÁT TAKÉ PĚKNOU BRANKU. ŠKODA JEN, ŽE UTKÁNÍ NETRVALO DÉLE, PROTOŽE NA STARÝCH PÁNECH SE PROJEVILA ÚNAVA A DĚVČATA TOHO PLNĚ VYUŽILA A DOKÁZALA, ŽE FOTBAL HRÁT UMĚJÍ.
    ZÁVĚREM MI DOVOLTE PODĚKOVAT VŠEM, KTEŘÍ NÁM PERFEKTNĚ PŘIPRAVILI HRACÍ PLOCHU A DIVÁKŮM ZA VYNIKAJÍCÍ KULISU. VŽDYŤ PROTO TEN FOTBAL HRAJEME, ABYCHOM SE DOŘE POBAVILI A ZASMÁLI. VĚŘÍM, ŽE BODOU NÁSLEDOVAT DALŠÍ UTKÁNÍ PŘI KTERÝCH SI DOBŘE ZAHRAJEME A POBAVÍME TÍM NEJEN SEBE, ALE I POČETNÉ KOLODĚJSKÉ PUBLIKUM.

SK Koloděje - Želeč 3:8 (0:5)

SESTAVA: VÁCLAV KRBEC ( PETR MICHALOV ) – JIRKA KUNT ( JIRKA HARTMAN ), MARTIN ADÁMEK, JAN KUBÍČEK, JIRKA ŠVERMA ( MIROSLAV ČÁP ) – STANDA PRÁŠEK ( MILAN KUMHERA ), JIRKA KOJETÍN, TOMÁŠ BARTOUŠEK, VLADIMÍR BENDA – IVO TAJČ, ONDRA BARTOUŠEK.

    ZA VELICE PŘÍZNIVBÉHO POČASÍ JSME SI POZVALI K ODVETNÉMU UTKÁNÍ STAROU GARDU ŽELČE. NÁŠ TÝM JSME POSÍLILI O PÁR „ MLADÍKŮ „ A MOC JSME CHTĚLI PŘED DOMÁCÍM PUBLIKEM VRÁTIT NAŠEMU SOUPEŘI PORÁŽKU.
    ZAČALI JSME SICE SLIBNĚ I DO PÁR ŠANCÍ JSME SE DOSTALI, ALE ZÁHY SE PROJEVILA ZKUŠENOST NAŠEHO SOUPEŘE A BĚHEM DVACETI MINUT JSME DOSTALI TŘI GÓLY. NAŠE SNAHA SICE BYLA VIDĚT, ALE BOHUŽEL JSME NEVYUŽILI ŽÁDNOU PŘÍLEŽITOST O SKORIGOVÁNÍ VÝSLEDKU A DO KABIN JSME ŠLI O POLOČASE SE SKÓREM 0 : 5.
    O POLOČASOVÉ PŘESTÁVCE JSME SE VÝRAZNĚ POSÍLILI PIVKEM A SLIVOVIČKOU ( byla skvělá Jiříku ) TROCHU JSME ZAHÝBALI SESTAVOU, A HNED TO BYLO NA HŘIŠTI ZNÁT. SICE NÁŠ SOUPEŘ HRÁL POŘÁD SVOJÍ HRU, ALE I MY JSME SE DOSTÁVALI DO ŠANCÍ. POSILA MARTIN ADÁMEK SE DOSTAL DO ŠESTNÁCTKY SOUPEŘE, BYL FAULOVÁN A POKUTOVÝ KOP S PŘEHLEDEM PROMĚNIL TOMÁŠEK BARTOUŠEK. TENTÝŽ HRÁČ MĚL O CHVÍLI POZDĚJI VYLOŽENOU ŠANCI, ALE BOHUŽEL ZE TŘÍ METRU PŘESTŘELIL BRÁNU I OCHRANOU SÍŤ ( to budeš mít drahý Tome ). A TAK DALŠÍ NÁŠ GÓL PADL OPĚT Z POKUTOVĚHO KOPU, KDY BYL PO SAMOSTATNÉM ÚNIKU HRUBĚ FAULOVÁN ÚTOČNÍK IVO TAJČ A PENALTU PROMĚNIL OPĚT TOMÁŠ BARTOUŠEK. V ZADNÍCH ŘADÁCH ZKUŠENĚ ZAHRÁL STOPERA MILAN KUMHERA ( klobouk dolů Pinďo ), COŽ UMOŽNILO VLÁĎOVI BENDOVI, ABY SE TLAČIL DOPŘEDU A PŘI JEDNOM ÚNIKU VSÍTIL NÁŠ TŘETÍ GÓL. SOUPEŘI NÁM SICE MEZITÍM DALI TAKÉ TŘI BRANKY, COŽ NEMĚNÍ NIC NA FAKTU, ŽE JSME S NIMI DRUHÝ POLOČAS HRÁLI VYROVNANOU PARTII. MOHLI JSME DRUHÝ POLOČAS I VYHRÁT, ALE PRO ÚDAJNÝ FAUL NA BRANKÁŘE NEBYL UZNÁN NÁŠ ČTVRTÝ GÓL, KTERÝ DAL IVO TAJČ, KDYŽ VYSTIHL PŘIHRÁVKU OD BRANKÁŘE. I KDYŽ JSME PROHRÁLI, TAK SI MYSLÍM, ŽE JSME SE DOBŘE POBAVILI O ČEMŽ SVĚDČÍ I FOTOGRAFIE Z NÁSLEDUJÍCÍ DOKOPNÉ.

Fotky ze zápasu v Želči zde

    STAŘÍ PÁNI SI DOMLUVILI DALŠÍ UTKÁNÍ V ŽELČI. PROTI OSTŘÍLENÉMU SOUPEŘI JSME NEZAČALI VŮBEC ŠPATNĚ A BĚHEM PRVNÍCH DESETI MINUT JSME NEPUSTILI SOUPEŘE NA NAŠÍ PŮLKU. SOTVA SE VŠAK NÁŠ SOUPEŘ OTRKAL, TAK IHNED Z PRVNÍHO PROTIÚTOKU SE DOSTAL DO GÓLOVÉ PŘÍLEŽITOSTI, KTEROU VŠAK NEVYUŽIL. OD TÉ CHVÍLE SE NA NAŠÍ BRANKU VALIL JEDEN ÚTOK ZA DRUHÝM A TAK MUSEL PŘIJÍT TREST. DOSTALI JSME PRVNÍ GÓL, ALE ANI TO NÁS ZATÍM NEPOLOŽILO A DOSTÁVALI JSME SE DO ŠANCÍ A PŘI JEDNÉ Z NICH JSME SE DOPRACOVALI K POKUTOVÉMU KOPU, KTERÝ S PŘEHLEDEM PROMĚNIL TOMÁŠ BARTOUŠEK. BOHUŽEL JSME VE VYROVNANÉM VÝKONU NEPOKRAČOVALI A SE ZKUŠENÝM SOUPEŘEM JSME PROHRÁLI 7 : 1.    STARÁ GARDA SI NA SOBOTU 26.9. 2009 POZVALA K ODVETNÉMU UTKÁNÍ HRÁČE STARÉ GARDY VŠETEČE. ZA KRÁSNÉHO POČASÍ A VELKÉHO ZÁJMU DIVÁKŮ SE HRÁL DOCELA POHLEDNÝ FOTBAL. NAŠI HRÁČI STARÉ GARDY BOHUŽEL NEZOPAKOVALI VÝKON Z PRVNÍHO UTKÁNÍ S TÍMTO SOUPEŘEM A PROHRÁLI 4 : 2.

SK Koloděje - Všeteč   6:3

garda garda

SESTAVA : MICHALOV PETR, KRBEC VÁCLAV, KUMHERA MILAN, BARTOUŠEK TOMÁŠ, ANDĚL MIROSLAV,JIŘÍ BROM, BARTOUŠEK ONDŘEJ, TAJČ IVO, ČECHÁČEK JAROSLAV, ŠVERMA JIŘÍ, POUR FRANTIŠEK, KUNT JAROSLAV, MICHALOV LUKÁŠ.

BRANKY: BARTOUŠEK TOMÁŠ – 1, BARTOUŠEK ONDŘEJ – 2, TAJČ IVO – 3

    V PÁTEK 4.9. STARÁ GARDA DOSTALA POZVÁNKU NA MALÉ HŘIŠTĚ DO VŠETEČE. NA ZAČÁTKU SE OBĚ MUŽSTVA DOHODLI, ŽE SE ZÁPAS ODEHRAJE NA TŘIKRÁT DVACE MINUT. URČITĚ TO MNOHÝM Z NÁS VYHOVOVALO, PROTOŽE UŽ NEJSME NEJMLADŠÍ. JELIKOŽ SE HRAJE NA MENŠÍM HŘIŠTI, TAK NA HŘIŠTĚ NASTOUPILO V KAŽDÉM MUŽSTVU POUZE SEDM HRÁČŮ PLUS BRANKÁŘ. UTKÁNÍ JSME SI VŠICHNI UŽILI, COŽ SE PROJEVILO NAŠÍ VYSOKOU VÝHROU. V KABINĚ BYLA LEGRACE A TAKY DOBRÁ SLIVOVICE, KTEROU PŘINESL JEDEN Z NÁS. URČITĚ SE ZASE BRZY SEJDEME, ABYCHOM SI ZAHRÁLI A DOBŘE SE POBAVILI.

------------------------------------------------------------------------------

AC Sparta Internacionálové

SK KOLODĚJE - AC SPARTA PRAHA INTERNACIONÁLOVÉ 1:1 (1:1)


   PO INTENZIVNÍCH PŘÍPRAVÁCH A DLOUHÉM OČEKÁVÁNÍ JSME SE 3.7. 2010 V RANNÍCH HODINÁCH SEŠLI NA NAŠEM HŘIŠTI, ABYCHOM SPOLEČNĚ OSLAVILI JUBILEUM NAŠEHO TRENÉRA JOSEFA BARTOUŠKA A ZÁROVEŇ UKONČILI SEZÓNU 2009/2010.
   OD 11.00 HODIN BYL ODEHRÁN PŘÁTELSKÝ PŘEDZÁPAS MEZI STARÝMI GARDAMI SK KOLODĚJE N.L. A TÝNA NAD VLTAVOU. TOTO UTKÁNÍ PRO NAŠE BARVY NEDOPADLO MOC DOBŘE. ZAČALI JSME SICE VÝBORNĚ A HNED V ÚVODU JSME SE DOSTALI DO JEDNOBRANKOVÉHO VEDENÍ, ALE PAK BĚHEM CELÉHO PRŮBĚHU UTKÁNÍ SE PROJEVILA ZKUŠENOST FOTBALISTŮ Z TÝNA NAD VLTAVOU. NAŠE SNAHA NESTAČILA NA SOUPEŘŮV UM A TAK JSME PROHRÁLI 9 : 3. VÝSLEDEK TOHOTO PŘÁTELSKÉHO ZÁPASU VŠAK NENÍ DŮLEŽITÝ, HLAVNÍ BYLO, ŽE JSME SE VŠICHNI DOBŘE POBAVILI A ZAHRÁLI SI FOTBÁLEK.
   PO SKONČENÍ PŘEDZÁPASU SE UŽ VŠE SCHYLOVALO K HLAVNÍMU PROGRAMU. OD PŮL DRUHÉ SE NA NAŠE HŘIŠTĚ ZAČALO SJÍŽDĚT VELKÉ MNOŽSTVÍ DIVÁKŮ, KTEŘÍ NETRPĚLIVĚ ČEKALI NA PŘÍJEZD SPARŤANSKÝCH FOTBALISTŮ. PŘED SAMOTNÝM UTKÁNÍN HRÁČI KOLODĚJ POPŘÁLI SVÉMU TRENÉROVI JOSEFU BARTOUŠKOVI K JEHO JUBILEU A PŘEDALI MU BRANKÁŘSKÝ SPARŤANSKÝ DRES S ČÍSLEM 65.
   VE VELKÉM HORKU ZAČALO SAMOTNÉ UTKÁNÍ PŘESNĚ VE 14.00 HODIN. TO UŽ SE V OKOLÍ NAŠEHO HŘIŠTĚ SHROMÁŽDILO MNOŽSTVÍ PŘÍZNIVCŮ KOPANÉ A NECHYBĚLI ANI NAŠI VĚRNÍ ULTRAS, KTEŘÍ HNED OD ÚVODU ROZEZVUČELI BUBNY, ŘEHTAČKY A TRUMPETY. SIMPATICKÉ OD NICH BYLO, ŽE POVZBUZOVALI NEJEN NAŠE HRÁČE, ALE ČASTOKRÁT SE Z KOTLE OZÝVALO „SPARTA DO TOHO“. NA HŘIŠTI SE MEZITÍM HRÁL FOTBAL, KTERÝ SE MUSEL LÍBIT VŠEM FANOUŠKŮM. ZATÍMCO NAŠI HRÁČI BOJOVALI A SNAŽILI SE PŘEHRÁT SOUPEŘE RYCHLOSTÍ, SPARŤANŠTÍ INTERNACIONÁLOVÉ PŘEDVÁDĚLI TECHNICKÝ FOTBÁLEK S ŤUKESEM NA JEDEN DOTEK. ŠIKOVNOST NESTÁRNOUCÍCH SPARŤANŮ SLAVILA ÚSPĚCH HNED V ÚVODU, KDYŽ SE V ŠESTNÁCTCE UVOLNIL JOSEF JAROLÍM A STŘELOU POD BRANKÁŘEM VSTŘELIL PRVNÍ GÓL SPARTY. MUŽSTVO KOLODĚJ TATO BRANKA VYBURCOVALA K JEŠTĚ VĚTŠÍ SNAZE A TO SE VYPLATILO. KAPITÁN JAN KUBÍČEK POSLAL PARÁDNÍ MÍČ ZA SPARŤANSKOU OBRANU, KAM SI NABĚHL ÚTOČNÍK JIRKA CHALUPA, KTERÝ PĚKNOU STŘELOU OBSTŘELIL BRANKÁŘE A VYROVNAL NA 1 : 1. NA OBOU STRANÁCH SE HRÁL FOTBAL S MNOHA ŠANCEMI, ALE BOHUŽEL DO KONCE ZÁPASU UŽ JSME ŽÁDNÝ GÓL NEVIDĚLI. PARADOXNĚ NEJBLÍŽE GÓLU BYLI SPARŤANÉ, KDYŽ V JEJICH TÝMU NASTOUPIL HRÁČ KOLODĚJ TOMÁŠ BARTOUŠEK, KTERÝ ZE SLIBNÉ PŘÍLEŽITOSTI NASTŘELIL BŘEVNO.
   UTKÁNÍ TEDY SKONČILO VÝSLEDKEM 1 : 1, S ČÍMŽ MYSLÍM MOHLI BÝT SPOKOJENÁ OBĚ MUŽSTVA. PO ZÁPASE NÁSLEDOVALO PŘEDÁNÍ CHARITATIVNÍHO ŠEKU V HODNOTĚ 10 100,- KČ PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLU LOGOPEDICKOU V TÝNĚ NAD VLTAVOU, LOSOVÁNÍ TOMBOLY A PŘÁTELSKÉ POSEZENÍ SE SPARŤANSKÝMI INTERNACIONÁLY, KTEŘÍ OCHOTNĚ ODPOVÍDALI NA OTÁZKY FANOUŠKŮ A ROZDÁVALI SVÉ PODPISY.
   ZÁVĚREM BYCH CHTĚL PODĚKOVAT VŠEM DIVÁKŮM, KTERÝCH PŘIŠLO ASI 600 ZA SKVĚLOU KULISU, JAKOU VYTVOŘILI BĚHEM CELÉHO DNE. TAKÉ MI DOVOLTE PODĚKOVAT ORGANIZÁTORŮM, POŘADATELŮM, OBČERSTVUJÍCÍMU TÝMU A VŠEM KDO POMÁHALI PŘI ZAJIŠTĚNÍ TAKTO VELKÉ AKCE. VĚŘÍM, ŽE SE BRZY SEJDEME NA NAŠEM HŘIŠTI PŘI DALŠÍCH ZÁPASECH SK KOLODĚJE N.L.


zapis o utkaní
zapis o utkání

© SK Koloděje 2009
webmaster: M.Kuba